KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13163008
nr 1316 3008
Rolf Mellström
(1896-1953), Sverige
Oljemålning, "Fällande Knipor". Signerad, daterad 1946. Olja på pannå, 26x33 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 mars 2020
kl 18:11:34
26/3 15:41:04
350 kr
30/3 18:06:34
Rolf Mellström
Läs mer om Rolf Mellström